Филми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Филми

ОНЛАЙН ФИЛМИ,ТЕЛЕВИЗИЯ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Как да гледате и какви програми са ви нужни

Go down 
+2
david67
Admin
6 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin



Брой мнения : 21
Join date : 11.05.2009

Как да гледате и какви програми са ви нужни Empty
ПисанеЗаглавие: Как да гледате и какви програми са ви нужни   Как да гледате и какви програми са ви нужни Icon_minitimeЧет Юни 04, 2009 1:32 pm

След като зареди филма кликвате 2 пъти върху плеъра .Или десен бутон върху плеъра-мащабиране-цял екран.
Ако пак имате проблеми ,значи сте със стара версия на windows media player
от ИЗТЕГЛЕТЕ ОТ ТУК може да изтеглите последната 11 версия с която може да превъртате филмите.Дори и да ви прекъсне интернета
след това филма тръгва от същото място.
Как да инсталирам:Важно преди да инсталираш прочети!
Разархивирате изтегления файл с WinRAR след това инсталирате посочените файлове в строго определен ред:
Пусни в строга последователност на файлове: wmfdist11.exe, umdf.exe, wmp11.exe

Който не разбира защо е необходимо това ще обясня, така се заобикаля необходимостта за удостоверяване ви на уиндоуса,

Сега можете да сложите на пиратски версия на XP, така се заменят изцяло файловете, Windows Media Player, следвайте
последователност при задаване на файловете! Руската версия.
Някой филми,радио канали изискват VLC плеър може да изтеглите от ТУК
Инсталацията става по следния начин.Как да гледате и какви програми са ви нужни Vlc_1
Върнете се в началото Go down
https://filmimania.bulgarianforum.net
david67




Брой мнения : 2
Join date : 27.07.2009

Как да гледате и какви програми са ви нужни Empty
ПисанеЗаглавие: Quick Time Player???   Как да гледате и какви програми са ви нужни Icon_minitimeПон Юли 27, 2009 11:42 am

Zdraveite. Mnogo bih vi bil blagodaren da mi kajete zashto na niakoi ot filmite avtomatichno se pokazva Quick Time Player i nishto ne tragva.
Blagodaria vi predvaritelno
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin



Брой мнения : 21
Join date : 11.05.2009

Как да гледате и какви програми са ви нужни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да гледате и какви програми са ви нужни   Как да гледате и какви програми са ви нужни Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 4:47 am

david67 написа:
Zdraveite. Mnogo bih vi bil blagodaren da mi kajete zashto na niakoi ot filmite avtomatichno se pokazva Quick Time Player i nishto ne tragva.
Blagodaria vi predvaritelno
Трябва да си инсталирате VLC player за да тръгват филмите,за предпочитане е да си деинсталираш Quick Time Player
Върнете се в началото Go down
https://filmimania.bulgarianforum.net
iwisss




Брой мнения : 1
Join date : 01.08.2009

Как да гледате и какви програми са ви нужни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да гледате и какви програми са ви нужни   Как да гледате и какви програми са ви нужни Icon_minitimeСъб Авг 01, 2009 3:12 am

a ot kude moje da se iztegli taq programa .. naprimer sega az ne sam w bg ii ne moga da pratq sms na www.download.bg za da se registriram i da q izteglq .. ta ot kude bih mogla.. ?!?
Върнете се в началото Go down
david67




Брой мнения : 2
Join date : 27.07.2009

Как да гледате и какви програми са ви нужни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да гледате и какви програми са ви нужни   Как да гледате и какви програми са ви нужни Icon_minitimeСъб Авг 01, 2009 3:23 am

iwisss написа:
a ot kude moje da se iztegli taq programa .. naprimer sega az ne sam w bg ii ne moga da pratq sms na www.download.bg za da se registriram i da q izteglq .. ta ot kude bih mogla.. ?!?


Programta mojesh da si izteglish oshte v nachaloto kogato otvariash saita
Procheti sektsia - VAJNO
Върнете се в началото Go down
martinoxi




Брой мнения : 1
Join date : 04.08.2009

Как да гледате и какви програми са ви нужни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да гледате и какви програми са ви нужни   Как да гледате и какви програми са ви нужни Icon_minitimeВто Авг 04, 2009 1:20 am

zdr napravih vsi4ko po vashite napatstvania e i nishto ne stava ne tragva ne moga da si obisnia .az jiveia v italia dali tova ima niakakvo zna4enie
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin



Брой мнения : 21
Join date : 11.05.2009

Как да гледате и какви програми са ви нужни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да гледате и какви програми са ви нужни   Как да гледате и какви програми са ви нужни Icon_minitimeСря Авг 05, 2009 2:11 pm

martinoxi написа:
zdr napravih vsi4ko po vashite napatstvania e i nishto ne stava ne tragva ne moga da si obisnia .az jiveia v italia dali tova ima niakakvo zna4enie
Скоро ще гледаш без да ти са нужни всякакви инсталации в момента прехвърляме филмите,някой филми вече трябва да можеш да ги гледаш...
Върнете се в началото Go down
https://filmimania.bulgarianforum.net
sotko80




Брой мнения : 1
Join date : 08.08.2009

Как да гледате и какви програми са ви нужни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да гледате и какви програми са ви нужни   Как да гледате и какви програми са ви нужни Icon_minitimeСъб Авг 08, 2009 1:57 pm

Здрасти имам следния проблем.Първо на някой филми и на мен ми излиза куик тай плеяр,а нямам такъв инсталиран.
Следващия проблем е ето този:

Как да гледате и какви програми са ви нужни 014054626

като натисна товъ кръгличкото ми излиза това и край до тук нищо не тръгва.

Как да гледате и какви програми са ви нужни 014054645


Филми които директно си изкъчат с УМП 11 няма проблем,но повечето излизат по този начин или с куик тайм плеяр,а новите всички са така и не тръгват.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin



Брой мнения : 21
Join date : 11.05.2009

Как да гледате и какви програми са ви нужни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да гледате и какви програми са ви нужни   Как да гледате и какви програми са ви нужни Icon_minitimeПон Авг 10, 2009 8:31 pm

sotko80 написа:
Здрасти имам следния проблем.Първо на някой филми и на мен ми излиза куик тай плеяр,а нямам такъв инсталиран.
Следващия проблем е ето този:

Как да гледате и какви програми са ви нужни 014054626

като натисна товъ кръгличкото ми излиза това и край до тук нищо не тръгва.

Как да гледате и какви програми са ви нужни 014054645


Филми които директно си изкъчат с УМП 11 няма проблем,но повечето излизат по този начин или с куик тайм плеяр,а новите всички са така и не тръгват.
ОТВАРЯЙ САМО С MOZILLA
Всички които са с поп уп прозорец тръгват само трябва да изчакаш да зареди филма или да натиснеш да зареди видеото.всички филми се подменят и сега работят повечето...
Как да гледате и какви програми са ви нужни Screenhunter01aug1016
Как да гледате и какви програми са ви нужни Screenhunter03aug101533
Как да гледате и какви програми са ви нужни Screenhunter01aug101540
Върнете се в началото Go down
https://filmimania.bulgarianforum.net
Mamamiqq




Брой мнения : 1
Join date : 12.11.2009

Как да гледате и какви програми са ви нужни Empty
ПисанеЗаглавие: Пробле,   Как да гледате и какви програми са ви нужни Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 11:05 pm

Амм.. Здравейте следвах сички инстр. качих мозила плугинна ВЛЧ плейара и линамп 11.Пускам определен филм и пише някой път да натисна на една копче зада профери дали сам бот и като го натисна хоп : WAITING FOR VIDEO lol! lol! . Ако някой може да помогне моля да ми каже (не на ЛС) scratch scratch Question Shocked


Последната промяна е направена от Mamamiqq на Чет Ное 12, 2009 11:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : път не пат)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как да гледате и какви програми са ви нужни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да гледате и какви програми са ви нужни   Как да гледате и какви програми са ви нужни Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как да гледате и какви програми са ви нужни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Филми :: ФОРУМИ :: Всичко за сайта-
Идете на: